>> Pakalpojumi

  Atslēgu kopēšana - ja jautājums ir "Kur var uztaisīt atslēgas kopiju?", tad atbilde ir - pie mums. Baulain piedāvā saviem klientiem nokopēt jebkādas grūtības atslēgas. Mēs esam profesionāli savā darbā un atslēdznieki, pirms iziet strādāt ar klientiem, tiek attiecīgi apmācīti. Nokopēt atslēgu Rīgā var gandrīz jebkurā Lielveikalā - mūsu punkti ir Origo, Alfa, Spice un daudzos citos veikalos. Jūs varat nokopēt jebkādu atslēgu pie mums: CISA, MOTTURA, ELBOR, TESA, ASSA ir tikai dažas no tām ko mēs taisam. Protams, var arī kopēt mašīnas atslēgas - ar un bez imobilaizera, bet vienīgi uz Brīvības ielas 190.

 Vairāk par atslēgu kopēšanu jūs varat uzzināt pa telefonu: +371 27000748 vai rakstiet mums uz e-pastu.

 Vārtu remonts - Baulain ne tikai uzstāda vārtus un to automātiku, bet arī piedāvā garantijas remontu. Kad vārti nestrādā, tam iemeslu var būt daudz. Ekspertu grupa bez kavējuma, izbraucot uz objektu, salabos jūsu vārtus vai automātiku. Pateicoties tam, ka mums ir distributoru punkti visā Latvijas Republikā, mēs piedāvājam jums remontu jebkurā Latvijas vietā.

 Vairāk par vārtu un automātikas remontu jūs varat uzzināt pa telefonu: +371 27064901 vai rakstiet mums uz e-pastu.

 Master Key sistēmas - Master Key sistēmas ir slēdzeņu atslēgu savienotā sistēma, kas ļauj atvērt ar vienu atslēgu vairākas telpas, bet atsevišķām atslēgām liek ierobežotu atslēgu lietošanas iespēju. Šādas sistēmas ir ļoti ērtas tikai tāpēc, ka, pieņemsim apsardzes firmai vai telpu apkopējam, nav jānēsā līdz 50 + atslēgas. Ar šo sistēmu katram darbiniekam ir atslēga ar kuru viņš atver tikai savu telpu, bet priekšniekam ir atslēga, kas atver jebkuru telpu. Mēs piedāvājam ātri un pēc jūsu izvēlētās shēmas uztaisīt Master Key sistēmu, kas atvieglotu jums dzīvi.

 Vairāk par Master Key sistēmām zvaniet pa telefonu: +371 29220522 vai rakstiet mums uz e-pastu.

 Skrošu stūkla - ar šīs ierīces palīdzību var noņemt veco rūsu no jūsu metāla konstrukcijām, lai var pilnvērtīgi tās pārkrāsot vai nocinkot.

 Vairāk par skrošu strūklas attīrīšanu zvaniet pa telefonu: +371 29220522 vai rakstiet mums uz e-pastu.

Contact Us

  • Adrese:Mukusalas iela. 44, Riga, Latvia, LV-1004
  • Telefons:+37167627207
  • Fax:+37167808752
  • E-mail:info @ baulain.lv