>> Vārti >> Bīdāmie vārti

Bīdāmo vārtu shēmaBīdāmie vārti

    Bīdāmie vārti - ideāls variants kā pilnveidot ceļu uz teritoriju un ir ideāls risinājums, ja ir ierobežota vieta vārtu atvēršanai. Šādu vārtu galvenā priekšrocība ir tas, ka nav ierobežojuma augstumā, tātad, var iebraukt jebkuršs transports sakot ar vieglajiem automobiļiem līdz pat lielajiem smagajiem kravas automobiļiem.
     Bīdāmie vārti var būt gan automātiski, gan arī ar roku atverami (mehāniski atverami). Automātiska pārnesumkārba, kas uzstādīta bīdamiem vārtiem, sniedz papildus ērtības ekspluatācijā - tālvadības sistēma ļauj jums lietot vārtus, neatstājot automašīnu.
     Bīdāmos vārtus plaši izmanto privātmājām, rūpniecības kompleksiem, noliktavām, transporta depo. Bīdāmo vārtu vērtne var būt režģota, ar sendvičtipa paneļiem, kā arī apstrādāta no vienas vai abām pusēm ar dažādiem materiāliem (rievota vai gluda loksne ar poliestera pārklājumu, profila loksne ar cinka pārklājumu, 1-2 mm bieza tērauda loksne). Papildus var pasūtīt vārtiņu, kas ir iebūvēta vārtu vērtnē vai stāv atsevišķi, izpildīta vienā stilā ar vārtiem.
     Bīdāmie vārti tiek izgatavoti pēc individuāliem izmēriem un var būt uzstādīti jebkurā būvniecības posmā jau esošājās ailēs, kā arī neesot ailēm.
Pēc pasūtītāja vēlēšanās bīdāmie vārti var tikt nokomplektēti ar papildus sistēmām un aprīkojumu. Vārtiem un automātikai ir garantija un pēc garantijas apkalpošana.

Bīdāmie vārti Bīdāmie vārti

Contact Us

  • Adrese:Mukusalas iela. 44, Riga, Latvia, LV-1004
  • Telefons:+37167627207
  • Fax:+37167808752
  • E-mail:info @ baulain.lv