>> Vārti >> Paceļamie vārti

Paceļamie vārti

    Paceļamie vārti - visizplatītākais garāžas vārtu veids, kas sevī apvieno drošību ar dizaina eleganci. Vārtu vērtnes sastāv no horizontālām iedaļām (sendvičtipa paneļiem), kas savstarpēji savienotas ar cilpām. Vārti atveras un aizveras pārvietojoties pavadsliedēm, kas piestiprinātas aiļu malās. Uzstādīti šādi vārti aizņem maz vietas virs ailes. Atvērtā stāvokli vārti atrodas kompakti salocīti augšā, neaizņemot vietu.
     Izturību paceļamiem vārtiem nodrošina nocinkots tērauds, no kura ir izgatavotas vārtu vērtnes, bet polimēra pārklājums nodrošina teicamu izturību pret koroziju, apkārtējās vides iedarbību un mehāniskiem bojājumiem. Paneļu krāsa var būt gan standarta, kā arī individuāli pielāgota ar krāsu paletes RAL palīdzību. Starp tērauda loksnēm iepildīts augsta blīvuma poliuretāns nodrošina drošu siltumizolāciju.     
     Paceļamos vārtos var būt iebūvēts logs, kas ļauj izmantot dienas gaismu. Vajadzības gadījumā vārtu vērtnē var tikt uzstādīta vārtiņa, kas ceļas augšup kopā ar vārtiem, tiem atvēroties. Paceļamie vārti var būt gan ar mehāniska, gan ar automātiska tipa atvēršanos.
     Paceļamie vārti var tikt uzstādīti jebkurā ailē gan telpas ārpusē, gan telpas iekšpusē. Paceļamie vārti galvenokārt tiek uzstādīti ražošanas telpās, noliktavās, veikalos un garāžās. Pēc pasūtītāja pieprasījuma var tikt nokomplektēti ar papildus sistēmām un aprīkojumu.
    Paceļamo vārtu platums var sasniegt 11 m, bet augstums - 10 m.
    Vārtiem un automātikai ir garantija un pēc garantijas apkalpošana.

Paceļamie vārti Paceļamie vārti Paceļamie vārti Paceļamie vārti Paceļamie vārti

Contact Us

  • Adrese:Mukusalas iela. 44, Riga, Latvia, LV-1004
  • Telefons:+37167627207
  • Fax:+37167808752
  • E-mail:info @ baulain.lv