>> Vārti >> Ugunsdrošie

Ugunsdrošie vārti

Ugunsdrošie vārti - var kalpot par galvenajiem vārtiem, vai tikt uzstādīti kā otrie vārti, kas vienmēr atrodas atvērtā stāvoklī, un aizveras tikai ugunsgrēka gadījumā. Šie vārti tiek izmantoti kā efektīva barjera uguns un dūmu iedarbībai ugunsgrēkā un tiek aktivizēti automātiski. Automatizācija darbojas šādi: vārti tiek turēti atvērtā stāvoklī ar elektromagnētiskās slēdzenes palīdzību, kas tiek atslēgta ar dūmu detektoru automātiku, tādējādi aizverot vārtus. Šis tehniskais risinājums (ugunsgrēka gadījumā) paredz iespēju droši evakuēt cilvēkus un ugunsdzēsības dienestu piekļuvi uzliesmojuma vietai.
      Ugunsdrošie vārti var pildit vēl dažādas funkcijas, tādas kā, piemēram, aizsardzība pret neatļautu iekļūšanu, aizsardzība pret aukstumu ziemā, un tajā pašā laikā būt par jūsu interjera neatņemamu sastāvdaļu. Ugunsizturīgos vārtus parasti izmanto ēkās ar paaugstinātām prasībām attiecībā uz ugunsdrošību (slimnīcas, administratīvie biroji, noliktavas, ražošanas cehi un enerģētikas objekti).
      Visiem mūsu ražotajiem ugunsdrošajiem vārtiem (veramiem, bīdāmiem, paceļamiem) ir attiecīgie sertifikāti un tie atbilst stingriem ugunsdrošības standartiem.
      Konstrukcijas ziņā ugunsdrošie vārti ir līdzīgi tradicionālajiem vārtiem, starpība ir izmantotajos materiālos (ugunsizturīgas vērtnes, ugunsdrošs profils, iepildīti siltumizolējoši materiāli, ieblīvējumi no auksteim dūmiem, ugunsizturīga automātika (dūmu detektori)), kas nodrošina ugunsdrošības robežas EI 60. Pēc klienta pieprasījuma, ugunsdrošie vārti var tikt nokomplektēti ar papildus sistēmām un aprīkojumu.
      Ugunsdrošajiem vārtiem  un to automātikai ir garantija un pēc garantijas apkalpošana.

Contact Us

  • Adrese:Mukusalas iela. 44, Riga, Latvia, LV-1004
  • Telefons:+37167627207
  • Fax:+37167808752
  • E-mail:info @ baulain.lv