>> Vārti

  Bīdāmie vārti - ideāls variants kā pilnveidot ceļu uz teritoriju un ir ideāls risinājums, ja ir ierobežota vieta vārtu atvēršanai. Šādu vārtu galvenā priekšrocība ir tas, ka nav ierobežojuma augstumā, tātad, var iebraukt jebkuršs transports sakot ar vieglajiem automobiļiem līdz pat lielajiem smagajiem kravas automobiļiem.

  Veramie vārti ir tradicionāli vārti ar vienkāršu konstrukciju, kas ļauj tos uzstādīt pie jebkuriem ierobežojumiem. Vārtu vērtnes var tikt atvērtas gan uz iekšpusi, gan uz ārpusi. Mūsdienīgas eņģes ar gultņiem nodrošina kustības vieglumu un vienmērīgumu pie vārtu aizvēršanās un atvēršanās, ka ari ļauj atvērt pat ļoti smagas vērtnes. Tehnoloģiskās spraugas starp vārtu vērtnēm, kā arī starp vārtu stabiem tiek aizvērtas ar apmalēm.

  Paceļamie vārti - visizplatītākais garāžas vārtu veids, kas sevī apvieno drošību ar dizaina eleganci. Vārtu vērtnes sastāv no horizontālām iedaļām (sendvičtipa paneļiem), kas savstarpēji savienotas ar cilpām. Vārti atveras un aizveras pārvietojoties pavadsliedēm, kas piestiprinātas aiļu malās. Uzstādīti šādi vārti aizņem maz vietas virs ailes. Atvērtā stāvokli vārti atrodas kompakti salocīti augšā, neaizņemot vietu.

  Ugunsdrošie vārti - var kalpot par galvenajiem vārtiem, vai tikt uzstādīti kā otrie vārti, kas vienmēr atrodas atvērtā stāvoklī, un aizveras tikai ugunsgrēka gadījumā. Šie vārti tiek izmantoti kā efektīva barjera uguns un dūmu iedarbībai ugunsgrēkā un tiek aktivizēti automātiski. Automatizācija darbojas šādi: vārti tiek turēti atvērtā stāvoklī ar elektromagnētiskās slēdzenes palīdzību, kas tiek atslēgta ar dūmu detektoru automātiku, tādējādi aizverot vārtus. Šis tehniskais risinājums (ugunsgrēka gadījumā) paredz iespēju droši evakuēt cilvēkus un ugunsdzēsības dienestu piekļuvi uzliesmojuma vietai.

Contact Us

  • Adrese:Mukusalas iela. 44, Riga, Latvia, LV-1004
  • Telefons:+37167627207
  • Fax:+37167808752
  • E-mail:info @ baulain.lv